OFERTA

Firma Gaz-Kom oferuje usługi w zakresie zarządzania i kompleksowej obsługi technicznej budynków. Wieloletnie doświadczenie, wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów pozwala utrzymywać świadczenie usług na najwyższym poziomie przy konkurencyjnych cenach. Mamy także przyjemność przedstawić Państwu naszą ofertę dotyczącą przejęcia w administrowanie nieruchomości będącej własnością Wspólnoty Mieszkaniowej. Działalność nasza ukierunkowana jest na profesjonalną obsługę każdego klienta, poparta zaangażowaniem i uczciwością. Zależy nam na prawidłowym utrzymaniu stanu sanitarno-porządkowego stanu technicznego nieruchomości i jej otoczenia.

Zapraszamy do współpracy!

O FIRMIE

Działalność, którą rozpoczęliśmy w 1998 roku ukierunkowana na profesjonalną obsługę każdego klienta, poparta jest wiedzą, zaangażowaniem i uczciwością. Firma specjalizuje się w zarządzaniu nieruchomościami i kompleksowej obsłudze technicznej budynków. Nasze prace zawsze cechuje wysoka jakość. Zawdzięczamy to przede wszystkim naszym specjalistom. Ta wysoka jakość jest również efektem stosowania najnowszych technologii. Nowoczesna technika wspomaga nas na etapie projektowania (sprzęt informatyczny z oprogramowaniem) oraz w trakcie wykonywanych prac (kamery przemysłowe do prześwietlania kominów, wykrywacze wszelkiego rodzaje gazów, wykrywacze miejsc zagruzowanych, mierniki przepływu powietrza itp.) Wiedza, doświadczenie i kwalifikacje udokumentowane są Licencjami Zawodowymi wydanymi przez Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast. Współpracujemy z renomowanymi firmami takimi jak AERECO, w celu poprawienia komfortu mieszkań, przy zastosowaniu kratek higrosterowanych zapewniających w sposób ciągły wysoką jakość powietrza.

Zapraszamy do naszego biura, które mieści się przy ul. Kasprzaka 46 w Dąbrowie Górniczej. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00.

Poza godzinami pracy biura oraz w dni wolne od pracy zapewniamy funkcjonowanie służb technicznych usuwających (zabezpieczających) awarie instalacji w budynku.

Posiadane przez nas ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej gwarantuje Państwu bezpieczną i pozbawioną ryzyka współpracę.

© F.G.K. "Gazkom" Zakład Gazodynamiki Budynków  |  41-303 Dąbrowa Górnicza, ul. Kasprzaka 46