OFERTA

Firma Gaz-Kom oferuje usługi w zakresie zarządzania i kompleksowej obsługi technicznej budynków. Wieloletnie doświadczenie, wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów pozwala utrzymywać świadczenie usług na najwyższym poziomie przy konkurencyjnych cenach. Mamy także przyjemność przedstawić Państwu naszą ofertę dotyczącą przejęcia w administrowanie nieruchomości będącej własnością Wspólnoty Mieszkaniowej. Działalność nasza ukierunkowana jest na profesjonalną obsługę każdego klienta, poparta zaangażowaniem i uczciwością. Zależy nam na prawidłowym utrzymaniu stanu sanitarno-porządkowego stanu technicznego nieruchomości i jej otoczenia.

Zapraszamy do współpracy!

SYSTEM WENTYLACJI HIGROSTEROWANEJ

System wentylacji higrosterowanej AERECO jest całkowicie automatyczny i niezależny od połączeń elektrycznych. Jest to system wentylacji przez przewiewanie, polegający na przepływie powietrza z pokoi do kuchni i łazienki. Świeże powietrze wprowadzane jest do pokoi, a stamtąd kierowane jest do przedpokoju i następnie do pomieszczeń o dużym nasileniu zanieczyszczeń takich jak kuchnia i łazienka. W systemie tym wentylacja sterowana jest poziomem zawartości pary wodnej w powietrzu (tzw. higrosterowanie).

Nawiewniki będące elementami tego systemu można instalować w oknach drewnianych, z PCV lub w ścianach. Wyposażone są w czujnik mierzący wilgotność względną powietrza w pomieszczeniu odpowiednio sterując umieszczoną w nawiewniku przepustnicą. Im wyższa zawartość wilgoci w pomieszczeniu, tym występuje większy przepływ strumienia świeżego powietrza nawiewniki działają w sposób ciągły, bez potrzeby użycia prądu. Nawiewniki mogą być izolowane akustycznie, chroniąc przed hałasem zewnętrznym.Drugim elementem jest kratka wywiewna higrosterowana o zmiennej przepustowości, uzależnionej od poziomu wilgotności powietrza w pomieszczeniu, w którym jest ona instalowana.Oprócz ww. elementów higrosterowanych w naszej ofercie znajdą Państwo również szeroki asortyment nasad kominowych wraz z montażem. Proponujemy także wszelkiego rodzaju akcesoria, takie jak kratki wentylacyjne, przewody wentylacyjne - o różnych przekrojach i kształtach, króćce, złączki itp.


        


Na elementy do wentylacji systemu Aereco została wydana przez COBRTI "Instal" aprobata nr AT/98-02-0486. Firma Aereco wykonała nieodpłatnie wentylację higrosterowaną w osiedlu dla powodzian w miejscowości Bardo w powiecie Kłodzkim. Wykonanie tej wentylacji zlikwidowało zacieki i zawilgocenia ścian i okien ujawnione podczas wcześniejszej kontroli inspektorów nadzoru budowlanego.

Brak wentylacji lub niedrożność przewodów wentylacyjnych w pomieszczeniach mieszkalnych i gospodarczych wywołuje wiele skutków ubocznych m.in. zagrzybienie. Ma ono negatywny wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka.

"NIE ZWLEKAJ, PRZYJDŹ DO NAS I ŻYJ ZDROWO !!!"

© F.G.K. "Gazkom" Zakład Gazodynamiki Budynków  |  41-303 Dąbrowa Górnicza, ul. Kasprzaka 46